Nawigacja

Poniedziałek 28.09.2020

 • Dzień dresa ZSK :-)

  Dzień dresa ZSK :-)

  Dzień dresa ZSK jest dniem kiedy zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, przychodzą do szkoły ubrani na sportowo. Jak widać niektóre klasy poniosła pomysłowość. Komisja wyborcza w składzie p. Grzegorz Szyszka, p. Magdalena Daniel i p. Agnieszka Szokało ogłosiła następujące wyniki: klasa 1ts i klasa 3tms otrzymały zaszczytne tytuły "Najbardziej zdresiałych klas", czego potwierdzeniem są zdjęcia. Samorząd Uczniowski pod okiem opiekunek p. M.Daniel i p. A.Szokało już szykują kolejny dzień tematyczny, który mamy nadzieję zintegruje naszą społeczność.

 • Nasz uczeń w meczu o Puchar Polski

  Miło jest widzieć, jak młodzi utalentowani ludzie pną się w górę, tym bardziej, jeśli są to nasi uczniowie. Wśród nich jest Aleksander Gajgier uczeń kl. 2ts technik spedytor, który już jutro o godz.16.00 na bocznym boisku przy ulicy Konwiktorskiej w barwach Polonii Warszawa zagra w Pucharze Polski przeciwko Drukarzowi Warszawa. Mecz będzie można obejrzeć na żywo. Trzymajcie kciuki i zapraszamy na transmisję on-line.Wierzymy Olek, że dacie radę!

  Powodzenia!

  https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=qFYHkSuync0

 • Dzień bez samochodu

  Dzień bez samochodu to międzynarodowa proekologiczna kampania obchodzona co roku 22 września. Wydarzenie kończy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu, który ma promować w miastach alternatywne wobec prywatnych aut środki transport takie jak komunikacja miejska, czy rowery. Święto ma wspomóc proekologiczne idee i zmniejszyć ilość spalin wytwarzanych przez auta poruszające się po mieście. Samorząd Uczniowski ZSK również popiera proekologiczne idee i w ten dzień zatroszczy się o poprawę jakości zazielenienia terenu wokół szkoły.Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli Nasze działania, dzięki którym zadbaliśmy o środowisko, mogliśmy się zintegrować w dążeniu do wspólnego celu oraz zadbaliśmy o wygląd terenu wokół szkoły. Szczególne podziękowania kierujemy do reprezentantów SU i uczniom z klasy 3tms technik pojazdów samochodowych/ technik spedytor, którzy koordynowali akcję pod okiem p. Agnieszki Szokało.

 • Kuratorium Oświaty w Warszawie

  1_(1).jpeg​​​​​​​

  2_(1).jpeg​​​​​​​

 • 17 września...

  17 września...

  Szanowni Państwo, W dniu 17 września w 81. rocznicę napaści ZSRR(Rosji Sowieckiej) na Polskę uczniowie klas wojskowych naszej szkoły oddali cześć Bohaterom września 1939 r. organizując uroczysty capstrzyk przed obeliskiem Ofiar Katynia w Karczewie. Uczniowie przeprowadzili Apel Pamięci, który odczytał Pan Damian Matysiak uczeń klasy wojskowej, a zarazem żołnierz 6. Mazowieckiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej. Delegacja szkoły w osobach Pan mjr rez. Janusza Nosala oraz Pani Magdaleny Daniel złożyła wiązankę biało-czerwonych kwiatów. Foto: A. Parol

 • Zarządzenie nr 13/2020 Dyrektora Zespołu Szkół w Karczewie

 • Konkurs Programistyczny

  Rusza V edycja Ogólnopolskiego Konkursu Programistycznego dla uczniów szkół średnich organizowanego online w ramach Tygodnia Kodowania 2020.

  Z wielką przyjemnością  zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Programistycznego dla uczniów szkół średnich, realizowanego przez Fundację Media 3.0 we współpracy z SAP SE. Konkurs jest bezpłatny, a pula nagród tegorocznej edycji to 10 000 zł!

  Więcej informacji można znaleźć na stronie hackheroes.pl.

  Termin zgłoszeń upływa 9 października. Zachęcamy jednak do rejestracji do 30 września. Drużynom, które zgłoszą się do 30 września temat edycji oraz materiały informacyjne zostaną wysłane na 7 dni przed rozpoczęciem hackathonu.

  Z szacunkiem,Beata Matuszekczłonkini ZarząduFundacji Media 3.0733 347 283b.matuszek@media30.pl

 • DNI WOLNE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 • 10.09.2020

  Moduł Rada Pedagogiczna został zmodyfikowany

 • Kiermasz używanych podręczników

  KIERMASZ UŻYWANYCH  PODRĘCZNIKÓW

  9  WRZEŚNIA  2020 R.ŚRODA,         

  10  WRZEŚNIA  2020 R.CZWARTEK,                                        

  11  WRZEŚNIA  2020 R.PIĄTEK,                                             

  PODCZAS  DŁUGIEJ  PRZERWY  

  W GODZINACH  10.35 –  10.50,                                                

  NA KORYTARZU  SZKOLNYM  ODBĘDZIE  SIĘ KIERMASZ  UŻYWANYCH  PODRĘCZNIKÓW.

  Proszę uczniów o przyniesienie podręczników do sprzedaży.

   

   

  NAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ

  EWA KARDASIEWICZ

   

 • Harmonogram spotkań z rodzicami

 • 02.09.2020

  Moduł Pedagog został zmodyfikowany

 • Wejście do szkoły osób postronnych

  UWAGA

  W związku z sytuacją epidemiologiczną
  uprzejmie prosimy osoby odwiedzające
  szkołę o wcześniejszy kontakt telefoniczny

  z sekretariatem szkolnym

  (tel. 22 788-24-00)

  w celu umówienia wizyty.

 • 01.09.2020

  Moduł Dokumenty szkolne został zmodyfikowany

 • 81 rocznica wybuchu II wojny światowej

  81 rocznica wybuchu II wojny światowej

  Cześć i Chwała Bohaterom Września 1939 r. Szanowni Państwo, w dniu dzisiejszym mija 81 lat od wybuchu II wojny światowej, wojny których doświadczeń nie powinniśmy nigdy zapomnieć jako Naród i Państwo. Państwo, które poniosło jedne z największych strat demograficznych, ekonomicznych i terytorialnych. Nie zapomnieli o tym wydarzeniu Nasi uczniowie klas wojskowych. Pomimo ostrych restrykcji sanitarnych zwiazanych z CoVid19, uczniowie klas wojskowych rozpoczęli ten rok szkolny od uroczystego podniesienia Flagi Państwowej i odśpiewania Hymnu, a następnie oddali część Bohaterom Września 1939 r. poległym na ziemi Karczewskiej w kwaterze wojennej przed Pomnikiem Orła Białego na cmentarzu w Karczewie. Foto. G.Szot

 • UWAGA-ZAGROŻENIE KORONAWIRUSEM !!!

 • Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

 • SPECJALNY LIST DO RODZICÓW I UCZNIÓW

  wspólnie z Głównym Inspektorem Sanitarnym kierujemy specjalny list do rodziców uczniów, w którym zachęcamy do zainstalowania aplikacji ProteGo Safe. To narzędzie pozwalające na ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa, wspierające bezpieczny powrót dzieci do szkół. 

  ProteGO Safe to aplikacja, która powiadamia o możliwym kontakcie z koronawirusem. Informuje również, jakie środki ostrożności zachować i jak postępować w przypadku podejrzenia infekcji u siebie lub swoich bliskich. Ponadto ProteGO Safe to wiarygodne i sprawdzone źródło wiedzy. W aplikacji znajdują się komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny, a także informacje opracowane na podstawie danych Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

  Uprzejmie proszę o przekazanie listu rodzicom uczniów oraz zawieszenie informacji o aplikacji w widocznym dla nich miejscu w placówce oświatowej. 

  Jednocześnie pragnę przypomnieć, że na stronie internetowej ministerstwa znajduje się zestawienie najważniejszych pytań i odpowiedzi, które mogą być pomocne w bezpiecznym powrocie uczniów do szkół. Zachęcam Państwa do śledzenia tych informacji na bieżąco.

  Bezpośredni link https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-powrot-do-szkol2

  ZAŁĄCZNIKI

  1. 2020.08.21_Aplikacja ProteGo Safe - wspólny list MEN i GIS
  2. 2020.08.21_ProteGo Safe_list MEN i GIS
  3. 2020.08.18_ProteGo Safe_list MEN i GIS

  Z wyrazami szacunku

  Dariusz Piontkowski

  Minister Edukacji Narodowej

 • LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH - BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkół im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  05-480 Karczew,
  ul.Kard.St.Wyszyńskiego 4
 • tel.fax.(022)788-24-00

Statystyka

liczba odwiedzin: 6805090