• Razem na Święta

Przystąpiliśmy do programu organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej „Razem na Święta”. Nas nie trzeba zachęcać, nasi uczniowie i przyjaciele systematycznie pomagają i niosą pomoc innym, budują wspólnoty i więzi międzypokoleniowe. Tradycją dla nas jest wykonywanie szeregu działań wolontariackich, ale w tym wyjątkowym dla wszystkim roku postanowiliśmy jeszcze raz przypomnieć co robimy w naszej szkole: - trwa właśnie zbiórka darów dla Schroniska dla zwierząt z Celestynowa (żwirki, karma, zabawki, miski, koce i poduszki, itp.), - wspieraliśmy akcję Rodacy Bohaterom (zbiórka dla polskich kombatantów oraz polskich środowisk z dawnych Kresów Wschodnich RP), - pieczemy pierniczki, które są słodkimi upominkami dla osób potrzebujących z najbliższej okolicy i dla naszych sąsiadów, - składamy życzenia na własnoręcznie wykonanych kartkach z życzeniami świątecznymi, które wysyłamy do naszych przyjaciół oraz sąsiadów, - życzenia w formie wspólnych zdjęć rozsyłamy w świątecznych mailach, - mikołajkowe dobre uczynki i zdjęcia z okazji mikołajek już wylądowały na naszym funpage, - klasowe on-linowe spotkania przedświąteczne i wspólne śpiewanie kolęd to nas spotka w najbliższym czasie. Wesołych Świąt!