• Zbiórka dla schroniska

W tym tygodniu uczniowie Zespołu Szkół w Karczewie zakończyli akcję zbiórki darów dla Schroniska dla zwierząt w Celestynowie. W tym roku pobiliśmy nasz rekord, ponieważ dary, ktore przynosili uczniowie i dodatkowe "drobne" zakupy ledwo zmieściły się w dwóch samochodach. Karma sucha i mokra, koce, zabawki i artykuły biurowe to tylko część rzeczy, jakie pojawiły się na zbiórce. Serdecznie dziękujemy każdemu, kto dołożył najmniejszą cegiełkę do zbiórki. Szczególne podziękowania należą się uczniom technikum z klasy 2 AC, którzy pod opieką pani Agnieszki Szokało zorganizowali i przeprowadzili całą akcję zachęcając społeczność szkolną do pomagania.

• 28. Finał #WOŚP

28. Finał #WOŚP, 12.01.2020 W tym roku Zespół Szkół im. ks. kard. St. Wyszyńskiego w Karczewie wspomógł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy nie tylko wolontariuszami, ale również fantami na loterię. W tym roku zbieraliśmy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Serdecznie dziękujemy każdej osobie, która się do tego przyczyniła oraz naszym wolontariuszom! Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

• 09.01.2020

Przypominamy, że 10.01.2020 (piątek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla uczniów Technikum