• Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna

20 listopada uczniowie Technikum klas o profilu technik spedytor brali udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej. Początkowo wszyscy przygotowywali się pod okiem p. Agnieszki Szokało do tradycyjnej formy przeprowadzenia olimpiady, jednak sytuacja zmusiła uczniów do trudniejszych zmagań w formie zdalnej. Nie mniej jednak nasi przyszli Spedytorzy uzyskali i tak wysokie wyniki, z których wszyscy jesteśmy dumni. Teraz trzymajmy kciuki, aby nasi reprezentanci znaleźli się w etapie wojewódzkim olimpiady.

• Zmiany w organizacji pracy pracowników administracji

Dyrektor Zespołu Szkół w Karczewie informuje, że w związku z wprowadzeniem nowej organizacji pracy pracowników administracji, sekretariat szkoły do dnia

15 stycznia 2021 r. będzie czynny codziennie w godzinach 8.00 – 12.00.

W sprawach pilnych prosimy o kontakty telefoniczny w godzinach pracy sekretariatu

• Święto Niepodległości 2020

Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu pandemii Covid-19 uczniowie i nauczyciele w odmienny sposób niż zwykle uczcili dzień 11 listopada. Śpiewaliśmy on-line hymn, a teraz wykonując zdjęcia z biało-czerwonymi barwami zaakcentowaliśmy ten wyjątkowy dla kazdego Polaka dzień.

• #SzkolaDoHymnu

Nasza szkoła chcąc uczcić rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości przystąpiła w tym roku do akcji #SzkołaDoHymnu.

Reprezentanci uczniów dziś o godz. 11.11 pod opieką p. Magdaleny Daniel i p. Agnieszki Szokało zaśpiewali hymn oraz wciągnęli flagę Polski na maszt.

Jesteśmy dumni, że jesteśmy Polakami.